niedziela, 7 maja 2017

NOWE YEEZY BOOST 350

   Witam ponownie! Z racji tego, że zaszło wiele zmian i nie mam zbyt dużo wolnego czasu, dziś niestety nie będzie obszernego postu. Jak już wszystko się ustabilizuje,  ruszam z projektami, o których już pisałem wcześniej. 
   Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie, które jest zapowiedzią nowej wersji sneakersów, które kojarzą już chyba wszyscy z Was. O jakich butach mowa? Oczywiście o YEEZY Boost 350.
Kicksy zaprojektowane przez Kanye Westa zdobyły serca ludzi na całym świecie.
Nie każdy zaś może sobie pozwolić na ich zakup. Jednym z trzech powodów jest chyba to że w regularnej cenie producenta buty kosztują 899zł i po prostu nie każdego stać na nie.
Drugim powodem jest kolejka na adidas.com, możesz siedzieć cały dzień przed ekranem a i tak nie wylosują Ciebie. Jest jeszcze trzeci powód, który dyskwalifikuje połowę ludzi. Cena którą te buty osiągają po zakończonym dropie. Koszt Yeezy z drugiej ręki to wydatek dwu a nawet trzykrotny ceny producenta.
Na zdjęciu które zostało udostępnione widzimy 5 kolorystyk. Co do ceny i premiery jeszcze nic nie zostało ujawnione i potwierdzone. 
Kolorystyka "ROSE" skradła moje serce, i napewno są one moim "MUST HAVE"
Zresztą sami zobaczcie!


3 komentarze:

 1. Faktycznie są naprawdę świetne!

  http://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezusie 900 zł za buty :D Niezła cena <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się w ogóle te buty nie podobają. Ani na zdjęciach, ani na nogach. A cena to już w ogóle, szczerze zastanawiam się za co?

  Jakbyś miała czas to zapraszam również do mnie gdzie organizuje konkurs:
  Tu kliknij :)

  OdpowiedzUsuń