wtorek, 16 maja 2017

Jordan 1 Retro High OG x OFF WHITE

   Tak, tak dobrze widzisz! To kolaboracja na którą czeka cała butgra i fani streetwearu!
Czyli? Pewnie już przeczytałeś/aś tytuł. Siły połączyły dwie rozpoznawalne na całym świecie marki!
Dzięki tej współpracy dostaniemy Jordan 1 Retro High OG x OFF-WHITE.
Chyba o butach ze stajni Jordan, nie muszę pisać nic, a przede wszystkim o jedynkach.
Off White, nie znasz?  Nie będę tu przedstawiał historii marki bo każdy który choć trochę interesuje się streetwearem znajdzie w internecie. Ubrania od początku do samego końca tworzone są we Włoszech. Marka skierowana jest do młodych ludzi, charakteryzują ją artystyczne nadruki i nieprzeciętne detale. Może kiedyś ktoś z Was widział w sieci, zdjęcia modeli w teesach w paski z napisem "WHITE" na plecach. To chyba najbardziej charakterystyczny model OFF-WHITE.
   Jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia i plotki o współpracy. Wszyscy brali to z dystansem bo nie było żadnej potwierdzonej informacji. Ostatnio jest coraz głośniej i chyba to już pewne, że buty się pojawią w sprzedaży! Kiedy? No właśnie, nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.
Jedyne co wiemy to to, że Jordan x OFF WHITE mają kosztować 350 dolarów, a ich ilość będzie mocno ograniczona. Co to oznacza? A to, że będą droższe od zwykłych jedynek, prawie o 200 dolarów. Drugim wnioskiem jest to, że resell będzie ogromny, i będzie można na nich sporo zarobić, wystarczy mieć trochę szczęścia. Mnie to jednak nie dotyczy, bo do tej pory mój bilans w losowaniu możliwości zakupu limitowanych edycji od Nike czy Adidas Yeezy wynosi okrągłe ZERO!

Poniżej kilka zdjęć Jordan 1 Retro High OG x OFF-WHITE!
Cudowne!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz