wtorek, 14 lutego 2017

Puma Blaze of Glory "Halloween Pack" [ZDJĘCIA]

   Pamiętacie jak pisałem o swoich pomysłach? To zapiszcie sobie dzisiejszą datę!
Tak! Już dziś, już w tym poście zobaczycie zdjęcia i krótką recenzję butów które jakiś czas temu przyniósł mi kurier. To prawda, znalazłem chwilę wolnego czasu, fotografa (z tym problemu nie było), umówiliśmy się na konkretny dzień i powstało to co zobaczycie poniżej!
   Tym razem w moje ręce wpadły buty Puma Blaze of Glory. 
Jeśli obserwujesz mnie na instagramie to jakiś czas temu wrzuciłem zdjęcie BOG(taki jest skrót tego modelu) w kolaboracji z butikiem z Nowego Jorku ALIFE. To była moja pierwsza para!
Para w której zakochałem się od momentu kiedy zdarłem papier, w który było zapakowane pudełko z butami. Wtedy powiedziałem sobie, że na tej jednej parze tego modelu się nie skończy!
No i się nie skończyło... Fakt, następnego dnia nie miałem już kolejnej (śmiech), ale minął bodajże miesiąc by Blaze of Glory znów pojawiły się w mojej kolekcji!
Kolorystyk tego modelu jest mnóstwo i każdą chciałbym mieć u siebie, ale zdecydowałem się na tą na której chyba zaraz po Alife mi najbardziej zależało. Widziałem przedpremierowe zdjęcia, i połączenie koloru czarnego z bordowym skradło moje serce.
Mowa tu Halloween Pack!
Czemu taka nazwa? Bardzo proste wyjaśnienie, kolorystyka ta powstała z okazji święta halloween. Czemu takie połączenie kolorów? Halloween, potwory, sztuczna krew na twarzach dzieciaków.
But jest inspirowany po prostu wampirami, stąd ten czarny i bordowy.
Na bocznym panelu można ujrzeć print, coś w stylu pajęczej sieci!
Na toeboxie znajdziemy również wstawkę  w kolorze srebrnym, detal który mi osobiście się podoba, lecz ma też swoje grono hejterów, którzy twierdzą, że psuje to buta.
Wykonane z wysokiej jakości skóry, zamszu oraz wzbogacone w przepiękny detal, który również posiadają Alife. Mowa o podeszwie, na której znajdziemy czerwone plamy krwi, które cudownie uzupełniają całość!
Zastanawiasz się? Obiecuje, WARTO!

Poniżej kilka zdjęć zrobionych przez Magdę!


INSTAGRAM:
Ja ---> @losiu71
Magda ---> @mszkudlarska2 komentarze: